بازدیدها: 45

آمده ام تا در چارچوب قانون کار کنم و هدف اولم خدمت است و خدمت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دستجرد، حسین طالعی شهردار در بدو برود به ساختمان شهرداری با مدیران و پرسنل واحد های مختلف شهرداری دیدار و گفتگو کرد.

حسین طالعی ضمن در ابتدا از تلاشها و خدمات شهردار سابق، اعضای شورای اسلامی شهر و پرسنل تلاش گر شهرداری قدردانی و تشکر نمود.
وی گفت: هدف اول خدمت است و خدمت.

آمده ام تا با استعانت از درگاه خداوند متعال و کمک همه ی شما عزیزان به مردم شریف شهر دستجرد خدمت کنیم.

شهردار دستجرد در ادامه بیان داشت: ما یک خانواده هستیم و در کنار هم بایستی احساس مسؤولیت داشته باشیم و وظایفی که به هرکدام از پرسنل محول میشود تا حصول نتیجه به نحو احسن انجام دهند.

طالعی بحث تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع را از جمله مباحث مهم مجموعه شهرداری ذکرکرد و گفت: تحقق این مهم یکی از اهداف و اولویت شهرداری دستجرد است که باید تمامی مسئولان و پرسنل شهرداری در این زمینه پیشگام باشند .
وی حضور به موقع کارمندان و مسئولان واحدهای مختلف شهرداری در محل کار، نظم و نظافت و انضباط محیط کاری را یکی از سر فصل های مهم تکریم ارباب رجوع بیان کرد افزود: حضور به موقع در محل کار و پیگیری مطالبات مردم و نیز تعهد داشتن نسبت به وظایف و اختیارات می تواند بخش عمده ای از مشکلات موجود در راه تکریم ارباب رجوع را برطرف کند .
وی تصریح کرد: در کنار بحث تکریم ارباب رجوع بحث تکریم همکار را هم مد نظر قرار دهیم چون هرچه صمیمیت و همکاری بین پرسنل بیشتر باشد کارایی شهرداری هم بالاتر خواهد رفت .
شهردار دستجرد با بیان اینکه یکی از تاکیدات شهرداری ارتقاء و توسعه خدمات رفاهی به پرسنل است،گفت: بهبود و ارتقاء سطح خدمات رفاهی و افزایش کیفیت زندگی پرسنل شهرداری در بخش های مختلف یکی از مهمترین برنامه های این شهرداری می باشد که پرسنل هم باید در برابر حقوق و مزایایی که از شهرداری دریافت میکنند تلاش خود را در راستای تحقق اهداف کلان شهرداری و خدمت به شهروندان گرامی بیشتر کنند.

حسین طالعی در پایان اظهار داشت : بنده اهل پشت میز نشینی نیستم و خودم در وسط میدان اجرای تمام پروژه ها و نظارت بر امور مدیریتی شهر حاضر خواهم بود و همه پرسنل نیز باید وظایف خود را در حد انتظار انجام دهند.

شهردار دستجرد همچنین به صندوق ارتباط با شهردار اشاره داشت و اعلام کرد: آماده شنیدن نظرات، انتقادات منطقی و راهکارهایی که در پیش برد اهداف مدیریتی شهر دستجرد هستیم.

4 پاسخ

  1. سلام و عرض ارادت و آرزوی موفقیت برای جناب مهندس طالعی ، اعضای محترم شورای شهر، همکاران ایشان ، نیروهای زحمت کش خدماتی و روابط عمومی ، جناب آقای آسیادار

  2. کار مسئولین فقط خودنمایی جلوی دوربین هست وگرنه تنها کاری که میکنن به سود خودشون هست نه مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *